Vážení zákazníci!

V súčasnej dobe pre vás pripravujeme nový e-shop www.maxnaradie.sk s množstvom druhov kvalitných výrobkov a s prvotriednymi službami, na ktorý bude presmerovaný i náš pôvodný e-shop.

Súčasný e-shop je stále aktívny, no môžu vzniknúť rozdiely v aktuálnych cenách či v skladovej dostupnosti ponúkaných produktov.

Vopred vám ďakujeme za trpezlivosť a zachovanú vernosť!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0917 870 477 alebo prostredníctvom shop@aaanaradie.sk.

Kategória

Scheppach SG 3100 Rámová elektrocentrála 2800 W s avr reguláciou

  0 recenziu
Výrobca: SCHEPPACH
Kód produktu: SG 3100
Dostupnosť: Skladom
Cena: 289,00€ Bez dane: 240,83€

Popis:

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre nákup elektrocentrály. Stále existuje veľa oblastí, kde prúd nie je k dispozícii, inokedy hrozí pri výpadku energie veľké hmotné straty, ľudia potrebujú elektrinu u svojich záhradných domčekov, chatiek, karavanov, lodí, nevyhnutný je prísun energie na stavbách. Elektrocentrála od Scheppachu SG 3100 má už vzhľadom k výkonu veľmi solídny záber použitia. Trvalý výkon 2500 W už dáva užívateľovi možnosť napájať nielen elektrospotrebiče odporového typu (žiarovky, vykurovacie telieska, kávovary ap.), Ale aj celú škálu elektrospotrebičov indukčného typu, u ktorých je nutné počítať s väčšou výkonovou rezervou kvôli rozbehu a stratám vo vinutí elektromotora pri prevádzke (ručné el. náradie, el. čerpadlá, stroje s väčšími elektromotory ap.). Pre kvalitu elektrocentrály je kľúčovým prvkom motor a alternátor. Woodster používa alternátory certifikované aj pre použitie s motormi Briggs & Stratton a motory certifikované nemeckou skúšobňou TÜV pre 300 hodinový nepretržitý záťažový test. Navyše sú elektrocentrály Scheppach vybavené špičkovou kvalitou napájania s automatickou reguláciou AVR (Automatic Voltage Regulator), takže nepoškodí ani spotrebiče náročnejšie na kvalitu napájacieho prúdu. Veľká nádrž 15 l je chránená aj zhora rámovou konštrukciou a dovolí užívateľovi niekoľkohodinové bezstarostný prevádzku. Veľké nafukovacie kolesá a madlo výrazne uľahčujú transport stroja.

 

Parametre:
Typ motora benzínový, 1-valec, 4-takt, vzduchom chladený
Objem motora (ccm) 196
Výkon motora - maximálna (kW / HP) 4,8 / 6,5
Štartovaním manuálne
Palivo bezolovnaté
Objem palivovej nádrže (l) 15
Objem olejovej náplne (l) 0.6
Spotreba paliva (e-centrály) (l / kWh) -
Doba PREVÁDZKY na nádrž (hod) až 10,9
Regulácia napájaním automatická AVR
Výkon (max./trvalý)-e-centrály (kW) 2,7 / 2,5
Výstupné napätie 2x230
Výstupná frekvencia (Hz) 50
Ochrana proti pretiahnutím Áno
Ochrana pri nedostatku oleja Áno
Voltmeter Áno
Trieda ochrany IP 23
Hmotnosť (kg): 43.50
Rozmery balením (cm): 61 x 45 x 47

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: