Vážení zákazníci!

V súčasnej dobe pre vás pripravujeme nový e-shop www.maxnaradie.sk s množstvom druhov kvalitných výrobkov a s prvotriednymi službami, na ktorý bude presmerovaný i náš pôvodný e-shop.

Súčasný e-shop je stále aktívny, no môžu vzniknúť rozdiely v aktuálnych cenách či v skladovej dostupnosti ponúkaných produktov.

Vopred vám ďakujeme za trpezlivosť a zachovanú vernosť!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0917 870 477 alebo prostredníctvom shop@aaanaradie.sk.

Kategória

Scheppach DP 3000 Kolový prepravník 4x4 s nosnosťou 300 kg a mechanickým sklápaním korby

  0 recenziu
Výrobca: SCHEPPACH
Kód produktu: DP 3000
Dostupnosť: Vypredané
Cena: 1 407,00€ Bez dane: 1 172,50€

Popis:

Kolesový prepravník Scheppach DP 3000 Vám umožní veľmi pohodlnú prepravu až 300 kg sypkých aj pevných materiálov i na veľmi zle prístupných miestach. Skvele sa hodí na prepravu zeminy, piesku, štrku, kameňov, dlažby, tehál, ale napríklad aj dreva alebo trávy. Hojne sa využíva na staveniskách, pri demoláciách či rekonštrukciách objektov, pri výkopových prácach, v poľnohospodárstve, záhradníctve, lesníctve ap. Výhodou je nielen väčšia bezpečnosť a priechodnosť aj v ťažšom teréne, ale aj výrazne vyššia produktivita práce oproti bežným manuálnym prepravným prostriedkom. Pohon všetkých štyroch kolies zaručuje skvelú priechodnosť aj veľkú svahovou dostupnosť, pričom veľká a široká kolesá prispievajú k ľahkej ovládateľnosti a ochrane podkladu. Obsluha všetkých ovládacích prvkov je veľmi jednoduchá. Páčkami na rukoväti ľahko riadite otáčania, brzda sa aktivuje automaticky pri uvoľnení páky spojky a tiež páka radenia trojstupňové prevodovky je v ľahkom dosahu obsluhy. Pre pohon je použitý veľmi obľúbený motor Loncin s vysokým výkonom 6,5 HP, ktorý patrí k najobľúbenejším a najspoľahlivejším pohonným jednotkám vôbec. Stroj možno dovybaviť snehovou radlicou s rozmermi 100 x 50 cm.

 

Parametre:
Rozmer korby (cm) 91,2 x 65 x 56
Výkon motora - maximálna (kW / HP) 4,1 / 6,5
Max. nosnosť (kg) 300
Typ motora Loncin, 4-taktný, OHV, 196 cm3
Typ prevodovky mechanická
Počet rýchlostí 3 vpred / 1 vzad
Rýchlosti vpred (km / h) 2,5 - 4,8 - 6,4
Rýchlosť vzad (km / h) 2
Sklápanie korby mechanické
Rám oceľový
Hmotnosť (kg): 152.00
Rozmery (cm): 133 x 81 x 103.8

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: