Dodacie podmienky a preprava

Dodacie Podmienky

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 48 hodín od záväzného potvrdenia objednávky ak je tovar na sklade, vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, preto je vhodné informovať sa na termín dodania. Dodacia lehota bude primerane k okolnostiam predĺžená, ak oneskorenie je spôsobené vyššou mocou, alebo okolnosťami nezavinenými predávajúcim.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Rozvoz tovaru zaisťujeme po celej Slovenskej republike.

Preprava a Poštovné

aaanaradie.sk Vám vždy účtuje základnú cenu dopravy balíka do 50 kg : 5,80 € Pri vytváraní objednávky sa môže stať, že Vám systém automaticky vyráta vyššie poštovné, ale reálne Vám bude nafakturované poštovné podľa váhy balíka! Prepravu tovaru nad 50 Kg účtujeme na základe cenníka prepravcu alebo vzájomnou dohodou!

Platba tovaru